W czwartkowy poranek gościliśmy w naszej "Zielonej dolinie' nowe przedszkolaki. Dzieci miały okazję poznać swoje Panie, salę zabaw oraz swoich rówieśników. Bawiliśmy się doskonale.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!