Przedszkole nr 4 "Pod Zielonym Listkiem"

ŻYCZENIA

Ocena 0/5

Szanowni Rodzice

Przede wszystkim chciałam zaznaczyć, że to właśnie Państwu należą się szczególne podziękowania za trud włożony w przygotowanie Waszych dzieci do podjęcia nauki zdalnej, wspieranie i pomaganie im w pokonywaniu trudności.

Dziękujemy Państwu za współdziałanie i podjęcie trudu wdrożenia dzieci do pracy w domu.

Byliście Państwo przy i dla swoich dzieci, wpieraliście ich emocjonalnie i dbaliście o komfort pracy zdalnej.

Dzięki temu wspólnymi siłami dobrnęliśmy do zakończenia roku szkolnego. 

Dziękujemy

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności