Koniec Roku
Dziś, w naszym Przedszkolu odbyło się uroczyste pożegnanie dzieci kończących edukację przedszkolną, które we wrześniu rozpoczną naukę w szkole.Z uwagi na panującą pandemię uroczystość miała charakter symboliczny. Mali absolwenci odebrali dyplomy i upominki od swoich pań. Wszystkim absolwentom życzymy udanych wakacji i sukcesów w szkole.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!