Przedszkole nr 4 "Pod Zielonym Listkiem"

Zabawy z muzyką

Ocena 0/5
Zdjęcie do Zabawy z muzyką

Kolejny dzień, upłynął nam pod hasłem " Gramy, tańczymy, śpiewamy". W dniu dzisiejszym bawiliśmy się wspaniale wykorzystując zabawy Pani Marii Tomaszewskiej i Pani Basi Gałygi. Serdecznie pozdrawiamy Panią Marię i Panią Basię.

Galeria zdjęć

Zabawy z muzyką Zabawy z muzyką Zabawy z muzyką Zabawy z muzyką Zabawy z muzyką Zabawy z muzyką Zabawy z muzyką Zabawy z muzyką Zabawy z muzyką Zabawy z muzyką
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności