Zabawy z muzyką
Kolejny dzień, upłynął nam pod hasłem " Gramy, tańczymy, śpiewamy". W dniu dzisiejszym bawiliśmy się wspaniale wykorzystując zabawy Pani Marii Tomaszewskiej i Pani Basi Gałygi. Serdecznie pozdrawiamy Panią Marię i Panią Basię.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!