Dbamy o czystość !!!
Biedronki przyswajały wiedzę z zakresu dbania o czystość ciała, a w szczególności rąk, uczyły się poprawnego szczotkowania zębów. Ponadto Biedronki dowiedziały się co nieco o zdrowym odżywianiu i wykonały pracę plastyczną - "Zdrowe ząbki mam, bo zawsze o nie dbam". Okres przedszkolny szczególnie sprzyja wyrabianiu elementarnych nawyków higienicznych niezbędnych dla rozwijania samodzielności, zamiłowania do utrzymywania czystości, dbałości o estetyczny wygląd. Biedroneczki obiecały dbać o swoją czystość.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!