Witamy w nowym roku szkolnym
Dzień dobry Dzieciaczki! Witamy Was baaardzo serdecznie w nowym roku szkolnym. To będzie wspaniały czas- czas wspólnej zabawy i nauki, czas wspólnych rozmów, tańców i śpiewów. Cieszymy się, że jesteście z nami Drodzy Rodzice! Niezmiernie miło nam powitać Państwa w nowym roku szkolnym. Służymy radą i pomocą. Jesteśmy pewni, że nasza współpraca będzie owocną.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!