Wakacje
Po dziesięciu miesiącach wytężonej nauki i zabawy nadszedł długo wyczekiwany przez was czas zasłużonego odpoczynku – czas wakacji. Dziękując za wasz wysiłek pragniemy wam życzyć, aby zbliżające się wakacje były dla was czasem odpoczynku, radości i beztroski. Korzystajcie z każdego promyka słońca, cieszcie się każdą spadającą z nieba kroplą deszczu. Zachwycajcie się każdą tęczą, każdym rozkwitającym kwiatem i każdym zachodem słońca. Bawcie się wspaniale w leśnej głuszy, na złocistych plażach i w cieniu górskich szczytów. Niebawem wszyscy znów się spotkamy – przepełnieni wspaniałym humorem, wypoczęci i pełni sił, by przez kolejny rok przedszkolny zdobywać nową wiedzę. Wspaniałej zabawy i samych radosnych chwil!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!