Dziś w przedszkolu wielkie święto, każdy o tym niech pamięta, gdy przedszkolaki wszystkie świętują, od samego rana ich buzie się radują. My, wasze panie, Wam dzisiaj życzymy, szczęścia i radości przez wszystkie godziny.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!