Przedszkole nr 4 "Pod Zielonym Listkiem"

 Jubileuszowy Noworoczny Koncert Kolęd i Pastorałek     

Ocena 0/5

Zapraszamy płońszczan w niedzielę, 22 stycznia o g.15.30 do kościoła parafii św. M.M. Kolbego w Płońsku na koncert najpiękniejszych polskich i zagranicznych kolęd, pieśni i pastorałek.
Wystąpią:
 Młodzieżowa Orkiestra Dęta ,,Con Grazia’’ pod dyrekcją Leszka Kalkowskiego, której towarzyszyć będą soliści:
 Agnieszka Kozłowska – sopran,
 Martyna Ciok – wokalistka estradowa
 Damian Ratuski – wokalista estradowy
 Krzysztof Matuszak – baryton
Koncert poprowadzi tradycyjnie Krzysztof Matuszak.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności