Jubileuszowy Noworoczny Koncert Kolęd i Pastorałek
Zapraszamy płońszczan w niedzielę, 22 stycznia o g.15.30 do kościoła parafii św. M.M. Kolbego w Płońsku na koncert najpiękniejszych polskich i zagranicznych kolęd, pieśni i pastorałek.
Wystąpią:
Młodzieżowa Orkiestra Dęta ,,Con Grazia’’ pod dyrekcją Leszka Kalkowskiego, której towarzyszyć będą soliści:
Agnieszka Kozłowska – sopran,
Martyna Ciok – wokalistka estradowa
Damian Ratuski – wokalista estradowy
Krzysztof Matuszak – baryton
Koncert poprowadzi tradycyjnie Krzysztof Matuszak.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!