Przedszkole nr 4 "Pod Zielonym Listkiem"

Dbamy o czystość !!!

Ocena 0/5

Biedronki przyswajały wiedzę z zakresu dbania o czystość ciała, a w szczególności rąk, uczyły się poprawnego szczotkowania zębów. Ponadto Biedronki dowiedziały się co nieco o zdrowym odżywianiu i wykonały pracę plastyczną - "Zdrowe ząbki mam, bo zawsze o nie dbam". Okres przedszkolny szczególnie sprzyja wyrabianiu elementarnych nawyków higienicznych niezbędnych dla rozwijania samodzielności, zamiłowania do utrzymywania czystości, dbałości o estetyczny wygląd. Biedroneczki obiecały dbać o swoją czystość.

Galeria zdjęć

Dbamy o czystość Dbamy o czystość Dbamy o czystość Dbamy o czystość Dbamy o czystość Dbamy o czystość Dbamy o czystość Dbamy o czystość Dbamy o czystość Dbamy o czystość
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności