Przedszkole nr 4 "Pod Zielonym Listkiem"

Bal !!!

Ocena 0/5

W miniony czwartek w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Były tańce, konkursy, dzieci zaprezentowały stroje. Chłopcy z grypy najstarszej wykonali swój wspaniały taniec z kapeluszami.

Galeria zdjęć

Bal !!! Bal !!! Bal !!! Bal !!! Bal !!! Bal !!! Bal !!! Bal !!! Bal !!! Bal !!! Bal !!! Bal !!! Bal !!! Bal !!! Bal !!! Bal !!! Bal !!! Bal !!! Bal !!! Bal !!! Bal !!! Bal !!! Bal !!! Bal !!! Bal !!! Bal !!! Bal !!!
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności