W miniony czwartek w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Były tańce, konkursy, dzieci zaprezentowały stroje. Chłopcy z grypy najstarszej wykonali swój wspaniały taniec z kapeluszami.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!