Przedszkole nr 4 "Pod Zielonym Listkiem"

Witamy po wakacjach

Ocena 0/5

Witajcie kochane przedszkolaki!

 


Witamy Was serdecznie po wakacyjnej przerwie! Mamy nadzieję, że Wasze lato było pełne radości, zabaw i niezapomnianych przygód. Teraz znów spotykamy się w naszym przedszkolu, aby razem odkrywać nowe rzeczy, bawić się, uczyć i przeżywać wspaniałe chwile.
Czekają na nas nowe zabawy, ciekawe zajęcia i mnóstwo niespodzianek. Razem stworzymy kolejny piękny rok pełen uśmiechu, przyjaźni i wesołych wspomnień.

Cieszymy się, że znowu jesteśmy razem!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności