Witamy po wakacjach
Witajcie kochane przedszkolaki!
Witamy Was serdecznie po wakacyjnej przerwie! Mamy nadzieję, że Wasze lato było pełne radości, zabaw i niezapomnianych przygód. Teraz znów spotykamy się w naszym przedszkolu, aby razem odkrywać nowe rzeczy, bawić się, uczyć i przeżywać wspaniałe chwile.
Czekają na nas nowe zabawy, ciekawe zajęcia i mnóstwo niespodzianek. Razem stworzymy kolejny piękny rok pełen uśmiechu, przyjaźni i wesołych wspomnień.
Cieszymy się, że znowu jesteśmy razem!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!