Przedszkole nr 4 "Pod Zielonym Listkiem"

Zimowy piknik

Ocena 0/5

Zapiszcie w kalendarzu ???? 17 lutego, sobota, od 11:00 do 14:00.

Burmistrz Miasto Płońsk Andrzej Pietrasik i współorganizatorzy zapraszają na halę na #ZimowyPiknikOffline.

❣️WSTĘP WOLNY❣️
Wszystkie zabawy, zabawki, dmuchańce i wata cukrowa są ???? #BEZPŁATNE

W programie m. in.:
- dmuchańce
- wata cukrowa
- animacje dla dzieci, które poprowadzi profesjonalna grupa Agnes-art Organizacja i oprawa artystyczna imprez
- gry i zabawy sportowe, które poprowadzą nasi instruktorzy MCSiR❣️
- kącik kolorowanek i profilaktyki w zakresie niebezpieczeństw związanych z uzależnieniami behawioralnymi, m. in. od telefonów i Internetu przygotowany przez Punkt Profilaktyki Uzależnień i Pomocy Rodzinie
- zabawy międzypokoleniowe przy wsparciu naszych niezawodnych płońskich seniorów z KlubSenior+ w Płońsku i Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Płońsku

Zapraszamy wszystkie dzieci ????????????????

Prosimy o udostępnienia ????❣️

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności