Zima zima !!!
No cóż. Ze względu na brak tej pory roku za oknem i brak możliwości cieszenia się śniegiem przedszkolaki z grupy Słoneczka postanowiły same zatroszczyć się o zimową aurę. W środę uczestniczyły w zajęciach, której głównym bohaterem był właśnie śnieg. 5 –latki z pomocą pań samodzielnie przygotowały biały puch. Radości z zabawy było co nie miara.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!