Przedszkole nr 4 "Pod Zielonym Listkiem"

Zima zima !!!

Ocena 0/5

No cóż. Ze względu na brak tej pory roku za oknem i brak możliwości cieszenia się śniegiem przedszkolaki z grupy Słoneczka postanowiły same zatroszczyć się o zimową aurę. W środę uczestniczyły w zajęciach, której głównym bohaterem był właśnie śnieg. 5 –latki z pomocą pań samodzielnie przygotowały biały puch. Radości z zabawy było co nie miara.

Galeria zdjęć

Zima zima !!! Zima zima !!! Zima zima !!! Zima zima !!! Zima zima !!! Zima zima !!! Zima zima !!! Zima zima !!! Zima zima !!! Zima zima !!! Zima zima !!! Zima zima !!! Zima zima !!! Zima zima !!! Zima zima !!! Zima zima !!! Zima zima !!! Zima zima !!! Zima zima !!! Zima zima !!! Zima zima !!! Zima zima !!! Zima zima !!! Zima zima !!! Zima zima !!! Zima zima !!!
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności