Wybieraj bezpieczną żywność
W miesiącu październiku i listopadzie nasza placówka bierze udział w II odsłonie kampanii EFSA „Wybieraj bezpieczną żywność”. Kampania ma na celu zwiększenie wiedzy społeczeństwa na temat roli nauki w zapewnieniu bezpieczeństwa żywności w UE oraz zachęcenie obywateli do dokonywania świadomych wyborów żywieniowych. Tegoroczna edycja ma na celu rozszerzenie takich obszarów jak: Suplementy diety; Higiena żywności (wraz z tematyką chorób przenoszonych drogą pokarmową); Znakowanie żywności (z uwzględnieniem alergenów). https://campaigns.efsa.europa.eu/EUChooseSafeFood/#/index-pl


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!