Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci
Przyswajanie nowych zachowań i dbanie o naszą planetę jest bardzo ważne. Jeśli chcemy aby dzieci wykształciły w sobie taki zwyczaj, musimy dawać im przykład postawy i działania ekologicznego. W roku szkolnym 2022/23 przystępujemy do Akcji „Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci” – to już VII edycja.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!