W te piękne Święta niech każdy pamięta z głębi serca płynące życzenia: zdróweczka, marzeń spełnienia, iskierek radości i dużo miłości, życzy... Dyrektor, wychowawcy oraz pracownicy Przedszkola „Pod zielonym listkiem”
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!