Wesołych Świąt Wielkiej Nocy
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych,
składamy najserdeczniejsze życzenia:
dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa, mnóstwo wiosennego optymizmu.
Dyrektor, nauczyciele oraz pracownicy Przedszkola nr 4 „Pod zielonym listkie”

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!