Wesołych Świąt Wielkanocnych
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych
składamy wiosenne życzenia,
aby w czas Święta Paschy w Waszych sercach, rodzinach i domach
zagościła radość, spokój i wielka nadzieja odradzającego się życia.
Dyrektor, nauczyciele oraz pracownicy Przedszkola Nr 4 "Pod zielonym listkiem"

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!