Przedszkole nr 4 "Pod Zielonym Listkiem"

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Ocena 0/5

Drodzy Rodzice, Kochane Dzieci!

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy Wam radosnych chwil w gronie najbliższych, wiosennego optymizmu, zdrowia, spokoju i mnóstwa uśmiechu.

Niech w Waszych sercach zakwitnie nadzieja, a kolorowe pisanki, świąteczny baranek i zajączek przyniosą moc pozytywnej energii. Życzymy też wielu okazji do wspólnej zabawy, odpoczynku i odkrywania piękna budzącej się do życia przyrody.

Wesołego Alleluja!

Z serdecznymi pozdrowieniami –
Dyrekcja, Nauczyciele i Pracownicy Przedszkola

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności