Wesołych Świąt Wielkanocnych
Drodzy Rodzice, Kochane Dzieci!
Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy Wam radosnych chwil w gronie najbliższych, wiosennego optymizmu, zdrowia, spokoju i mnóstwa uśmiechu.
Niech w Waszych sercach zakwitnie nadzieja, a kolorowe pisanki, świąteczny baranek i zajączek przyniosą moc pozytywnej energii. Życzymy też wielu okazji do wspólnej zabawy, odpoczynku i odkrywania piękna budzącej się do życia przyrody.
Wesołego Alleluja!
Z serdecznymi pozdrowieniami –
Dyrekcja, Nauczyciele i Pracownicy Przedszkola

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!