Serdecznie zapraszamy nowo przyjęte przedszkolaki na teatrzyk, pt: „Przygody Lisa Witalisa”, który odbędzie się w piątek 17 maja o godz. 12.00 w naszym ogrodzie.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!