Szlachetna paczka
Jak co roku w okresie świątecznym zachęcamy rodziców naszych przedszkolaków do pomocy innym. W tym roku wzięliśmy udział w „Akcji Szlachetna Paczka”. Jest to ogólnopolska akcja świątecznej pomocy – realizowana od 2001 roku przez Stowarzyszenie WIOSNA. Głównym jej założeniem jest idea przekazywania bezpośredniej pomocy – by była ona skuteczna, konkretna i sensowna. Nasze Przedszkole objęło pomocą jedną rodzinę. Zaangażowanie rodziców i nauczycieli przyniosło nieoczekiwane efekty - zebraliśmy nie tylko produkty, konieczne do codziennego funkcjonowania takie jak: żywność, artykuły higieniczno–sanitarne i słodycze. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom – rodzicom, dzieciom, pracownikom przedszkola i całej społeczności przedszkolnej, którzy przyczynili się do zebrania darów w akcji „Szlachetna Paczka”. Wsparcie, jak również nadzieja i wiara w ludzką dobroć trafią do potrzebujących. Nam pozostaje radość z tego, że mogliśmy uczestniczyć w tej szlachetnej akcji.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!