Przedszkole nr 4 "Pod Zielonym Listkiem"

Naszym Paniom - STARSZAKI

Ocena 0/5

Zapraszamy do galerii :)

 

Dzisiaj Dzień Nauczyciela.

Nasze panie święto mają.

Przedszkolacy więc gorąco,

wiele życzeń im składają.

Wszystkie twarze promienieją,

bardzo mocno są skupione

i poważnie każdy zerka

w ukochanej pani stronę.

 

Dziękujemy, jak każdego roku!

Z każdym rokiem bardziej i goręcej,

bo to dzięki Wam, Nauczyciele,

wiemy i rozumiemy coraz więcej.

Niech Paniom praca jest radością,

Niech Paniom zima będzie wiosną,

Niech Paniom słonko zawsze świeci,

I beztrosko czas przeleci.

Dużo plonów z Waszej pracy

życzą z całego serca przedszkolacy.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności