Naszym Paniom - STARSZAKI
Zapraszamy do galerii :)
Dzisiaj Dzień Nauczyciela.
Nasze panie święto mają.
Przedszkolacy więc gorąco,
wiele życzeń im składają.
Wszystkie twarze promienieją,
bardzo mocno są skupione
i poważnie każdy zerka
w ukochanej pani stronę.
Dziękujemy, jak każdego roku!
Z każdym rokiem bardziej i goręcej,
bo to dzięki Wam, Nauczyciele,
wiemy i rozumiemy coraz więcej.
Niech Paniom praca jest radością,
Niech Paniom zima będzie wiosną,
Niech Paniom słonko zawsze świeci,
I beztrosko czas przeleci.
Dużo plonów z Waszej pracy
życzą z całego serca przedszkolacy.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!