Szanowni Rodzice W związku z zakończeniem dozoru epidemiologicznego od poniedziałku 09.11.2020 r. nasza placówka będzie funkcjonowała na normalnych zasadach. Czekamy na wszystkie przedszkolaki. Dyrektor Barbara Kostrzewa
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!