Przedszkole nr 4 "Pod Zielonym Listkiem"

Kochana Babciu. Kochany Dziadku

Ocena 0/5
Kochana Babciu, Kochany Dziadku W dniu Waszego Święta sięgam po wspomnienia.... Dziękuję Wam za troskę i za wszystkie zmartwienia... Za uśmiech Wasz codzienny i bajki opowiadane... Za każdą chwilę z Wami i najlepsze śniadanie.... Za wszystko, co dobre Kochana Babciu i Dziadku z serca Wam dziękuję... A za to co złe przepraszam i życzenia Wam podaruję.. Abyście w zdrowiu nam żyli przez długie, długie lata i nigdy nie zaznali goryczy tego świata...
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności