Przedszkole nr 4 "Pod Zielonym Listkiem"

Finał Szlachetnej Paczki

Ocena 0/5
Kochani, prawie miesiąc przygotowywaliśmy naszą Szlachetną Paczkę dla Pana Grzegorza i jego syna Adasia. Bardzo dziękujemy rodzicom, dzieciom, pracownikom Przedszkola Nr 4, oraz uczniom i nauczycielom Zespołu Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica, którzy włączyli się w przygotowanie paczki.
Paczka dostarczona do rodziny. Pan Grzegorz prosił aby podziękować wszystkim darczyńcom za paczkę. Pamiętajmy "Dobro powraca"
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności