Finał Szlachetnej Paczki
Kochani, prawie miesiąc przygotowywaliśmy naszą Szlachetną Paczkę dla Pana Grzegorza i jego syna Adasia. Bardzo dziękujemy rodzicom, dzieciom, pracownikom Przedszkola Nr 4, oraz uczniom i nauczycielom Zespołu Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica, którzy włączyli się w przygotowanie paczki.
Paczka dostarczona do rodziny. Pan Grzegorz prosił aby podziękować wszystkim darczyńcom za paczkę. Pamiętajmy "Dobro powraca"

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!