Przedszkole nr 4 "Pod Zielonym Listkiem"

Dziękujemy za pomoc :)

Ocena 0/5
Drodzy Rodzice,
Bardzo dziękujemy za dotychczasowe zaangażowanie w zbiórkę.
Dziś Straż Miejska w Płońsku po raz kolejny odebrała produkty które udało się zebrać .
Zbiórka trwa nadal a produkty będą sukcesywnie odbierane i przekazywane do miasta partnerskiego z Ukrainy.
W dalszym ciągu zbieramy:
- artykuły żywnościowe (konserwy mięsne, rybne)
- artykuły dla dzieci (kaszki, zupki, pampersy)
- artykuły higieniczne
- leki oraz środki opatrunkowe
Serdecznie dziękujemy.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności