Bezpieczne ferie
Zgodnie z uchwałami Rady Miejskiej Miasto Płońsk w czasie ferii zimowych, codziennie do godz. 15:00 dzieci i młodzież do lat 19 z płońskich szkół, mogą korzystać 1 godzinę (każdego dnia) #BEZPŁATNIE z lodowiska, basenu oraz gry w tenisa stołowego w hali sportowej.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!