Wesołych Świąt
Drodzy Rodzice i Kochane Dzieci!
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
życzymy Wam wielu radosnych chwil spędzonych w gronie najbliższych,
ciepła rodzinnego domu, uśmiechu każdego dnia oraz wiary w spełnianie marzeń –
tych małych i tych całkiem dużych.
Niech świąteczny czas przyniesie spokój,
miłość i odpoczynek, a nadchodzący Nowy Rok obfituje w zdrowie, szczęście, pomyślność
oraz wiele powodów do dumy
i radości z Waszych wspaniałych Dzieci.
Dziękujemy za zaufanie, współpracę i wspólnie spędzony czas.
Wesołych, magicznych Świąt!
Z serdecznymi pozdrowieniami
Dyrektor, nauczyciele i pracownicy Przedszkola

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!