Przedszkole nr 4 "Pod Zielonym Listkiem"

Wesołych Świąt

Ocena 0/5

Drodzy Rodzice i Kochane Dzieci!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia 
życzymy Wam wielu radosnych chwil spędzonych w gronie najbliższych, 
ciepła rodzinnego domu, uśmiechu każdego dnia oraz wiary w spełnianie marzeń –
tych małych i tych całkiem dużych.

Niech świąteczny czas przyniesie spokój, 
miłość i odpoczynek, a nadchodzący Nowy Rok obfituje w zdrowie, szczęście, pomyślność 
oraz wiele powodów do dumy
 i radości z Waszych wspaniałych Dzieci.

Dziękujemy za zaufanie, współpracę i wspólnie spędzony czas.
Wesołych, magicznych Świąt!

Z serdecznymi pozdrowieniami
Dyrektor, nauczyciele i pracownicy Przedszkola 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności