Dzień dziecka
Drogie Dzieci z Przedszkola Nr 4 „Pod zielonym listkiem”! ????
Z okazji Dnia Dziecka
życzymy Wam ogromu radości,
codziennie nowych przygód,
mnóstwa uśmiechów i słodkich niespodzianek! ????????
Niech każdy dzień w naszym przedszkolu
będzie dla Was kolorową bajką,
pełną przyjaźni, śmiechu i marzeń,
które spełniają się szybciej, niż zdążycie je wypowiedzieć! ????✨
Bądźcie zawsze tak wspaniali, jak teraz –
pełni energii, ciekawi świata i po prostu wyjątkowi! ????
Wszystkiego najlepszego z okazji Waszego Święta!
— Dyrekcja, Wychowawcy i Pracownicy
Przedszkola Nr 4 „Pod zielonym listkiem”

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!