Przedszkolaki! Dziś Wasz dzień!Niech wszystkie smutki odejdą w cień.Dziś świętujemy od samego rana,więc niech każda buzia będzie roześmiana.Bądźcie zawsze do zabawy gotowe,chętnie podejmujcie wyzwania nowe.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!