Przedszkole nr 4 "Pod Zielonym Listkiem"

Wesołych Świąt

Ocena 0/5

Jest taki czas, co łzy w śmiech zmienia
Jest taka moc, co smutek w radość przemienia
Jest taka siła, co spełnia marzenia….
To właśnie magia Świąt Bożego Narodzenia

 
Kochane Dzieci, Drodzy Rodzice 
 
  Magicznych Świąt Bożego Narodzenia
pełnych spokoju, refleksji, rodzinnego ciepła, 
bez pośpiechu, trosk i zmartwień,
spędzonych w gronie najbliższych osób 
oraz wszelkiej pomyślności i sukcesów
w nadchodzącym Nowym Roku
                                        życzą
Dyrekcja, nauczycielki oraz pracownicy Przedszkola ????????????????

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności