Pusty tusz wrzuć do paki i dokarmiaj zwierzaki
Nasze Przedszkole bierze udział w kampanii edukacyjno – charytatywnej, której celem jest edukacja ekologiczna dzieci, a dzięki nim również dorosłych, w zakresie segregacji tuszów do drukarek.
Zachęcamy dzieci do przyniesienia z domu zużytych tuszów z drukarek ATRAMENTOWYCH i wrzucenia ich do przygotowanych kartonów. Zebrane w ten sposób odpady przekażemy do recyklingu, a z pozyskanych dzięki temu środków zakupimy karmę dla zwierząt ze schronisk.
Ważna informacja, zbieramy tusze atramentowe a nie przemysłowe tonery.
Akcja ma wdzięczne hasło:
„Pusty tusz wrzuć do paki i dokarmiaj zwierzaki”
Nad całą akcją czuwa Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce.
Miło mi poinformować, że Nasza placówka zgodziła się na udział w
ogólnopolskiej akcji ekologiczno-edukacyjnej „Tusz do paki”.
W naszej placówce zostaną umieszczone pojemniki na zużyte tusze do
drukarek komputerowych do których dzieci mogą wrzucać puste tusze zużyte
w domu lub pracy rodziców.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!